Radnik u galvanizaciji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PES je kreativna tvornica promotivnih proizvoda, POS materijala i poslovnih poklona. Za svoje kupce proizvodimo tailor-made rješenja za povećanje prepoznatljivosti branda i prodajnih rezultata. Pritom oblikujemo različite vrste metala i plastike, pružajući cjelokupan proces od ideje do gotovog proizvoda.

Više možete saznati na
www.pes.hr
www.patriacroatica.hr

RADNIK U GALVANIZACIJI (m/ž)

U našoj je ekipi trenutno 30 osoba. Zbog povećanja opsega posla tražimo PES-ovca
- KV ili SSS
- poželjno iskustvo na sličnim poslovima
- samostalnog u radu
- sa odgovornošću prema poslu koji obavlja
- odanog timskom radu

Opis posla:
Pogon galvanizacije se sastoji od:
1.Linije sa bubnjevima - obrađuje se sitnija roba u većoj količini, riječ je o galvanizacijskim obradama bakra, nikla, mesinga, kositra i srebra.

2. Linije za mirnu galvanizaciju - obrađuju se pojedinačni predmeti u manjim ili većim serijama u galvanizacijskim obradama kao što su bakar, kiseli bakar, nikal i saten nikal.

Svakodnevne aktivnosti uključuju: rad na galvanizacijskim linijama; rad sa opasnim kemikalijama, poslovi na patiniranju i skidanju patine kao i održavanje proizvodnog pogona čistim.

Pošto vršimo galvanizaciju proizvoda koje se lijevaju kod nas, ali i dajemo uslugu galvanizacije, potrebno je strogo voditi brigu o kvaliteti ulazne robe kao i završnog proizvoda.

Proizvodi koje obrađujemo su lijevani iz cink legure (guma lijev i tlačni lijev) ili kovani. Zahtjevi za kvalitetu su visoki pa od zaposlenika očekujemo predanost i zalaganje.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što nudimo:
- timski pristup radu
- ugodnu radnu atmosferu
- redovita primanja
- usvajanje novih vještina

Svoju prijavu pošaljite najkasnije do 26.04.2014. putem linka za prijavu. Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola