Radnik na obiteljskom gospodarstvu (m/ž)

Mjesto rada:
Požega, Ugarci
Rok prijave:
21.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Palavra d.o.o. zasada je jedina DEMETER tvrtka u Hrvatskoj, vlasnica biodinamičkog obiteljskog gospodarstva Drvo života u Ugarcima pored Požege
S ciljem širenja poslovanja tražimo kandidata za poziciju:

Vaše odgovornosti:

• Rad s traktorom i ostalim poljoprivrednim strojevima
• Rad s biljkama i životinjama

Vrsta zaposlenja: ugovor o radu na neodređeno.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Odgovorna, samostalna, iskrena, lojalna i etična osoba
• Minimalno 3 godine radnog iskustva
• SSS/KV
• Iskustvo na istim/sličnim poslovima

Nudimo:
• Redovita primanja
• Rad u ugodnom okruženju

Životopis i motivacijsko pismo molimo pošaljite na [email protected] ili Brzom prijavom najkasnije do 21.04.2014.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine