Radnik/ca u razvoju i kvaliteti (m/ž)

17 dana
Poslodavac:
Wollsdorf Components d.o.o. Wollsdorf Components d.o.o.
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Poduzetnička zona Jalžbet
Rok prijave:
27.12.2016.

Opis radnog mjesta: Razvoj krojnih dijelova, rad u CAD programu.
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme
Županija:Koprivničko-križevačka županija, Krapinsko-zagorska županija, Međimurska županija, Varaždinska županija, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:- AUTOCAD, MS OFFICE, njemački jezik

Molbe se isključivo primaju pisane na dva jezika (hrvatski i njemački)

Molbe koje ne udovoljavaju uvjetima natječaja, biti će razmatrane za druge otvorene natječaje.

Kontakt e-mail: biljana.bojadievazvorc@wollsdorf.com
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:njemački
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:jedna godina

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Wollsdorf Components d.o.o.
Adresa:Dr. F. Tuđmana 17, 42203 Poduzetnička zona Jalžabet
Županija:Varaždinska županija
Telefon:042 632 501
Kontakt osoba:Biljana Zvorc

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare