Računovođa senior (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg naručitelja, računovodstveni servis koji surađuje s lokalnim i inozemnim klijentima, tražimo kandidata za radno mjesto računovođe seniora m/ž za rad u Zagrebu.

Računovođa senior m/ž

Posao je dinamičan, vrlo raznolik i često pod vremenskim pritiskom.

Glavni zadaci jesu:
- samostalno vođenje računovodstva za manja ili veća poduzeća, društva i samostalne poduzetnika u inozemstvu (u Hrvatskoj),
- kontiranje i knjiženje primljenih i izdanih računa te drugih dokumenata,
- obračun plaća,
- obračun poreza,
- izrada bilanci.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo::
- najmanje pet godina radnog iskustva na jednakom ili sličnom radnom mjestu,
- uvjet je poznavanje hrvatskoga zakonodavstva,
- najmanje VI. stupanj obrazovanja odgovarajuće smjera,
- aktivno znanje engleskoga (razgovorno i pismeno) i osnovno znanje hrvatskoga jezika,
- točnost i organiziranost,
- sposobnost analitičkog razmišljanja,
- sposobnost komunikacije na različitim razinama,
- samoinicijativnost,
- sposobnost timskog rada.

Nudimo:
- vrlo konkurentnu plaću,
- posao u uspješnom i rastućem poduzeću,
- mogućnost dugoročnog zaposlenja,
- redovitu izobrazbu.

Prijave zbiramo na [email protected], za dodatna pitanja smo dostupni na 00386 1 3003 118.

Zbog hitnosti molimo kandidate da svoju prijavu izvrše što prije.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, hrvatski
Potrebno radno iskustvo:
pet godina