Promotor i prikupljač donacija u trgovačkim centrima (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za Udrugu obitelji ‘’Voli život’’. ‘Udruga obitelji "Voli život" je humanitarna udruga za bolesnu djecu,obitelji te socijalno ugrožene osobe i obitelji sa djecom i bez.Udruga posjeduje trajno državno rješenje o prikupljanju i pružanju humanitarne pomoći po cijeloj Hrvatskoj. Tražimo osobe koje će postati dijelom njihova tima kao:

– više izvršitelja
- Zagreb i okolica

Opis posla:
• Razgovor sa kupcima o radu i potrebama Udruge
• Informiranje građana o humanitarnim projektima
• Radno vrijeme od utorka do subote (moguće izmjene po dogovoru)
• Plaćeni troškovi javnog prijevoza
• Bonusi.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• komunikacijske, prezentacijske i prodajne vještine
• pristupačnost, otvorenost, ljubaznost
• savjesno obavljanje radnih zadataka i samoorganiziranost
• iskustvo u prodaji je poželjno, ali nije uvijet.

Pozivamo sve zainteresirane i kvalificirane kandidate da svoj interes za poziciju iskažu slanjem životopisa
najkasnije do 07.12.2016.

Unaprijed vam zahvaljujemo na iskazanom interesu.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.