Profesor engleskog jezika (m/ž)

Mjesto rada:
Nova Gradiška
Rok prijave:
31.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Škola stranih jezika YES Nova Gradiška traži profesora engleskog jezika za popunjavanje 1 otvorenog radnog mjesta. U našoj školi engleski jezik uče djeca (već od 4 godine starosti), tinejdžeri i odrasli. S obzirom da radimo na izuzetno aktivan i djeci zabavan način, tražimo energične, komunikativne, otvorene, vesele i kreativne osobe koje prije svega uživaju u radu s djecom te su spremne usavršavati se i učiti.
Posebne pogodnosti:
Rad na jednom mjestu, rad u mladom i kreativnom timu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Izvrsno vladanje engleskim jezikom te pedagoška izobrazba su osnovni uvjeti koje tražimo. Prijave šaljite isključivo putem elektronske prijave/e-maila. Razmatrat ćemo samo potpune prijave koje trebaju sadržavati: - molbu na hrvatskom i engleskom jeziku - životopis/CV na hrvatskom. Ukoliko nam Vaši podaci i iskustvo budu interesantni, pozvat ćemo Vas na razgovor.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski