Prodavač vozila (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
21.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U tvrtki KMAG d.o.o. predani smo znanju, dobroj radnoj atmosferi, timskom radu i razvoju zaposlenika te zato među partnerima i zaposlenicima uživamo vrlo visoki ugled.

Cilj našega rada je ostvarivanje i održavanje visokog nivoa zadovoljstva naših stranaka. Povodom predviđenog širenja opsega našeg poslovanja u Puli pozivamo na suradnju:

Vaš posao će obuhvaćati:

• prodaja novih i rabljenih automobila,
• briga o prodajnoj dokumentaciji,
• komunikacija s kupcima,
• priprema predračuna i računa,
• komunikacija s financijskim institucijama,
• odlazak na testne vožnje.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
• 1-3 godine relevantnog radnog iskustva,
• minimalno srednja stručna sprema,
• vozačka dozvola B kategorije,
• izražena komunikativnost te orijentacija k rezultatu,
• profesionalnost u ophođenju s klijentima,
• poznavanje programskog paketa MS Office.

Nudimo vam:
- dinamičan posao u uspješnom kolektivu,
- mogućnost rasta i napredovanja te stjecanje novih znanja,
- rad na određeno vrijeme uz mogućnost produženja,
- stimulativnu zaradu.

Pozivamo Vas da nam pošaljete Vašu prijavu sa životopisom u roku 15 dana od objave natječaja putem LINKA za prijavu.

Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a biti će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji potpuno udovoljavaju traženim uvjetima.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina