Prodavač u pozivnom centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
O poslodavcu:
- Naš klijent se bavi prodajom i distribucijom robe široke potrošnje za osobnu upotrebu. Svoje proizvode prodaje isključivo putem izlaznih telefonskih poziva. Svi proizvodi registrirani su i certificirani u Republici Hrvatskoj te se prodaju isključivo prema zakonu o PDV-u.
- Klijent ima u vlasništvu pozivni centar sa dolaznim i odlaznim pozivima. Svoje proizvode promovira u prime time-u na više različitih domaćih i inozemnih televizijskih programa.
- Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Opis posla:
- Kao zaposlenik našeg pozivnog centra, vaša odgovornost biti će aktivna telefonska prodaja, kontaktiranje potencijalnih isključivo postojećih kupaca kao i zaprimanje dolaznih poziva. Pružanje informacija o proizvodima uslugama i akcijskim ponudama, administracija podataka u CRM računalnom sustavu
- Tražimo više izvršitelja
Posebne pogodnosti:
Mi vam nudimo:
- Mogućnost osobnog i profesionalnog usavršavanja
- Redovna primanja uz stimulativni dodatak na osnovnu plaću, ovisno o postignutim rezultatima,
- Mogućnost napredovanja u timu,
- Sigurnost radnog mjesta i mogućnost ugovora na neodređeno nakon probnog roka, dinamično i pravedno radno okruženje u kojem se svaki rezultat prepoznaje i nagrađuje.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Poželjni uvjeti:
- SSS - srednja stručna sprema
- Jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Komunikacijske i prezentacijske vještine
- Sposobnost brzog uočavanja i riješavanje problema
- Izvrsno znanje rada na računalu (MS office paket)

Iskoristite priliku sada i postanite dio našeg uspješnog tima.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom.
Kontaktirati ćemo isključivo kandidate koji uđu u uži odabir.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina