Prodajni savjetnik (m/ž)

u Primorsko - goranskoj, Istarskoj i Dubrovačko - neretvanskoj žup.
Rok prijave:
13.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za naše partnere tražimo:

PRODAJNE SAVJETNIKE
Za direktnu promociju H1 usluga (m/ž)
u Primorsko-goranskoj, Istarskoj i Dubrovačko-neretvanskoj županiji.

Kako posao opisati u dvije natuknice?
- dinamičan i zanimljiv posao direktne prodaje H1 usluga: telefon, internet i televizija, samostalno ili u paketu
- aktivno pristupanje i savjetovanje korisnika oko odabira usluge.
Ukratko.

Evo što mi nudimo:
- sigurna primanja i bonuse u skladu s rezultatom i angažmanom
- redovitu edukaciju i usavršavanje
- znanje i podršku marketinga.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Dobrodošli su svi koji se mogu pohvaliti sa sljedećim:
- najmanje SSS
- komunikativnost i spremnost na upoznavanje novih ljudi
- visoka motiviranost za rad u prodaji
- kreativnost, ambicioznost i snalažljivost u svim situacijama

Ipak, neki kandidati imaju malu prednost. To su oni…
- sa iskustvom u direktnoj terenskoj prodaji
- sa razvijenim komunikacijskim i prezentacijskim vještinama
- fokusirani na točnosti i kvalitetu pruženih usluga
- energični i usmjereni na postizanje zadanih ciljeva
- samostalni u poslu

Stavili ste kvačicu pokraj svake natuknice?
Onda vas s veseljem očekujemo.

Svoju ponudu pošaljite najkasnije do 13.03. 2015 na [email protected] s naznakom Prodajni predstavnik.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro