Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.12.2014.
Plaća:
od 664 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
za klijenta iz tehničke branše traži kandidata za radnu poziciju:

Prodajni predstavnik (m/ž), 1 Izvršitelj
Mjesto Rada: Grad Zagreb

Opis posla:
• pronalaženje novih klijenata/kupaca (telefonski, putem Interneta, putem baze/ klijenti su većinom iz tehničke domene, npr. tiskare)
• prezentacija i prodaja proizvoda tvrtke klijentima/kupcima
• slanje ponuda kupcima/klijentima, pregovaranje oko uvjeta
• rad na strategijama prodaje, pronalaženje najboljih načina prezentacije te prodaje proizvoda
• obilazak i vođenje brige o stalnim kupcima/klijentima
• osnovni administrativni poslovi vezani za prodaju
Posebne pogodnosti:
Klijent nudi:
• stalni posao, ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca
• početna neto plaća 5.000,00kn plus bonusi ukoliko kandidat ostvari mjesečni plan
• prijenosno računalo, mobitel
• plaćeni troškovi prijevoza vezanog za rad kod korištenja vlastitog vozila u razdoblju probnog roka ili plaćen prijevoz za Zagreb (360kn) za osobe koje nemaju svoje vozilo
• službeni automobil nakon probnog roka od 3 mjeseca za službeno i privatno korištenje
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS/VŠS/VSS - tehnička, grafička ili ekonomska pozadina
• minimalno 2-3 godine relevantnog iskustva u prodaji
• korištenje MS Office paketa; pismenost, dobra usmena i pismena korespondencija
• engleski jezik-srednje znanje
• vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač, vlastito vozilo je plus za vrijeme probnog roka
• razvijene prodajne i komunikacijske vještine, poslovno pregovaranje
• usmjerenost na postizanje zadanih ciljeva, fokusiranost na zadatak
• pozitivna osobnost, samostalnost, želja za postizanjem dobrih prodajnih rezultata
• *Idealan kandidat ima VŠS/VSS Grafički fakultet te tri godine iskustva u prodaji tiskarskih strojeva i opreme na području Zagreba i Hrvatske

Molimo cijenjene kandidate da putem Brze prijave odgovore na navedena pitanja, te da nam pošalju najnoviji i kompletan životopis s kronološki navedenim mjestima rada te kratkim opisom pri svakoj poziciji. Prijava ide isključivi putem portala posao.hr.

Zahvaljujemo na Vašoj prijavi.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem klasa UP/I-102-02/14-03/09, urbroj 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine