Pripravnik (m/ž) - Tehnički ured SET

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.02.2011.

O poslu

Opis radnog mjesta:
KONČAR
Distributivni i specijalni transformatori d.d.
p.p. 62, Mokrovićeva 8, 10090 ZAGREB
www.koncar-dst.hr

Mi u Končar D&ST d.o.o. kontinuiranim ulaganjem u svoje resurse, nastojimo potaknuti zapošljavanje i osposobljavanje mladog, visokoobrazovanog kadra koji su među kategorijama najviše pogođenim recesijom i rastućom nezaposlenošću.

Projektom „Budućnost u D&ST-u“ šaljemo jasnu poruku da se namjeravamo i dalje razvijati u smjeru kompetentne, fleksibilne i odgovorne organizacije i da želimo biti spremni na nove izazove koji se mogu javiti na tržištu u budućnosti.

Kroz projekt „Budućnost u D&ST-u“ nudimo mladim ljudima priliku za prvo zaposlenje od kojih će se najboljima pružiti prilika zaposlenja u tvrtki, a ostali će steći znanje i sposobnosti koje će im zasigurno pomoći da u budućnosti bolje kotiraju na tržištu rada jer imaju vrijednu referencu kod drugih potencijalnih poslodavaca.

Zato smo odlučili ponuditi vrsnim studentima mogućnost odrađivanja pripravničkog staža u našim odjelima na radnom mjestu
Pripravnik (m/ž) - više izvršitelja

Tehnički ured SET – 2 pripravnika

Sudionici će imati priliku da kroz posebno osmišljeni jednogodišnji program budu vođeni od strane mentora koji će im biti na raspolaganju za profesionalno usavršavanje i sticanje stručnih kompetencija kao i radnih navika. Nudimo stjecanje osnovnih znanja o industriji transformatora u svijetu, stručna znanja iz profesije, te znanja o klimi i kulturi uspješne proizvodne tvrtke. Također, tvrtka će im pružiti i mogućnost da prođu kroz osnovne tečajeve, kako vezano za sustave, zaštitu na radu, tako i predavanja stručne prirode, održana od strane internih stručnjaka.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od naših izvrsnih kandidata očekujemo:
VSS ovih usmjerenja:
FER - smjer Elektroenergetika
FER - smjer Računarstvo
FSB - smjer Konstrukcija
FSB - Proizvodni smjer
Ekonomski fakultet - smjer Računovodstvo
prosjek ocjena 4.0
izuzetnu motiviranost
iznimnu želju za usavršavanjem u struci
odlične organizacijske sposobnosti
spremnost na kontinuiran poslovni i osobni razvoj
Potrebna dokumentacija za prijavu:
motivacijsko pismo
životopis
presliku diplome završenog studija
prijepis ocjena
preporuke s fakulteta
presliku dokaza o dobivenim nagradama, uvjerenjima i znanstvenim rezultatima
dokaz o dodatnim vještinama
Prednost pri izboru imaju kandidati koji su nagrađivani tijekom studija te oni koji su se istaknuli vrhunskim znanstvenim rezultatima.

Na temelju testiranja, obavljenih razgovora te materijala o kandidatu koji su stigli zajedno s prijavom, natječajna će komisija odabrati pripravnike.

Sve zainteresirane pozivamo da se prijave do 14.02.2011. na mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet