Pravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Renomirana europska financijska tvrtka Exclusive Change d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu oglašava zbog povećanja obima poslovanja slobodno radno mjesto

Pravnika/ce

Zadaci:

• Praćenje i interpretacija zakona i drugih propisa te izrada internih akata sukladno zakonskim propisima,
• Izrada i pravna verifikacija poslovnih i komercijalnih ugovora,
• Pravna podrška glede rada Uprave, kao i ostalih statusnih pitanja tvrtke,
• Analiza ugovora s pravnog aspekta prije zaključivanja,
• Pravno savjetovanje društva iz pravne domene koju pokriva,
• Pravna podrška vezana za radno-pravne odnose,
• Sudjelovanje u sudskim postupcima,
• Vođenje zapisnika, priprema odluka Uprave.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• Dobro poznavanje trgovačkog i radnog prava,
• Radno iskustvo minimalno 3 godine nakon položenog pravosudnog ispita,
• Visok stupanj odgovornosti, predanost i sistematičnost u radu,
• Sposobnost direktne, efikasne i jasne komunikacije,
• Fleksibilnost u razmišljanju,
• Ponašanje u skladu s čvrstim etičkim načelima,
• Vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Nudimo:
• Priliku za dokazivanje, slobodu odlučivanja te odgovornost i zasluge za uspjeh,
• Rad u dinamičnom i mladom timu,
• Rad 16-20 sati tjedno, uz mogućnost sklapanja ugovora na puno radno vrijeme,
• Zanimljiv i raznolik posao sudjelovanjem u novim projektima,
• Konkurentnu plaću.

Molimo sve prijave slati na e-mail adresu [email protected]. Rok za prijavu 12.10.2015.
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine