Partner (m/ž)

u Primorsko-goranskoj, Istarskoj i Dubrovačko - neretvanskoj žup.
Rok prijave:
13.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo.

PARTNERE
za direktnu promociji H1 usluga (m/f)

u Primorsko-goranskoj, Istarskoj i Dubrovačko-neretvanskoj županiji.

Kako posao opisati u tri natuknice?
- dobro plaćen posao u kojem se možete konačno dokazati
- radno vrijeme koje sami određujete
- izazovan rad u timu s visoko motiviranim ljudima
Ukratko.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Evo što mi nudimo:
- odličnu proviziju i bonuse
- redovitu edukaciju i usavršavanje
- znanje i podršku marketinga

Dobrodošli su svi koji se mogu pohvaliti sa sljedećim:
- vlastiti tim za promociju i/ili direktnu prodaju
- profesionalnost u pristupu poslu
- iskustvo u promociji i/ili direktnoj prodaji
- iskustvo u planiranju i ostvarivanju planova

Vidite sebe?
Onda vas s veseljem očekujemo.

Svoju ponudu pošaljite najkasnije do 13.3.2015 na [email protected] s naznakom Partner.