Net Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

Net Developer m/ž, 1 Izvršitelj
Područje rada: grad Zagreb

Opis posla:
• Razvoj i održavanje poslovnih rješenja
• Sudjelovanje u razvoju inovativnih usluga i proizvoda
• Praćenje prakse i trendova u razvoju software-a
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
• Visoka stručna sprema FER, FOI, PMF, FESB, TVZ (ili odgovarajuće radno iskustvo u profesionalnom razvoju software-a)
• Minimalno 3 godine radnog iskustva u profesionalnom razvoju softvera
• Izvrsna produkcija programskog koda u programskom jeziku C#
• Iskustvo i posebna strast prema razvoju web aplikacija: ASP.Net MVC, ASP.Net Web API, ASP.Net Web Forms, HTML/CSS/JavaScript
• Poznavanje razvoja SharePoint aplikacija
• Napredno znanje engleskog jezika
• Vozačka dozvola B kategorije

Poželjne kvalifikacije:
• industrijski certifikati: Microsoft Certified Solution Developer i sl.
• K2 blackpearl Apps, Windows 10 Universal Apps, Dynamics CRM Apps, Azure PaaS ili srodni cloud servisi, JavaScript frameworks: AngularJS, Backbone, Ember, ..

Poslodavac kandidatu nudi:
• Stalni radni odnos
• Izazovan, dinamičan i zahtjevan posao
• Rad na raznovrsnim projektima za domaće i inozemne klijente
• Stručno usavršavanje i certificiranje

NAČIN PRIJAVE (Molimo dobro pročitati)
Molimo cijenjene kandidate da se prijave putem maila [email protected], te navedu poziciju na koju se prijavljuju

Molimo cijenjene kandidate da pošalju najnoviji životopis s navedenim mjestima rada te kratkim opisom odgovornosti pri svakoj poziciji

Životopis treba imati maksimalno dvije (2) stranice te sadržavati podatke, mjesto i datum rođenja, mjesto institucija školovanja i prigodnu FOTOGRAFIJU novijeg datuma

Kandidate izabrane za osobni razgovor u Agenciji kontaktirat ćemo telefonski

Molimo kandidate da dobro pročitaju oglas te način prijave te budu objektivni kod prijave na ovu poziciju budući da kompetencije i obrazovanje koje smo naveli i očekujemo.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine