Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 14.01.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Jedna smo od vodećih tvrtki u opremanju objekata sanitarnom opremom, keramikom i vodoinstalacijama, te tražimo stručnjake koji će se pridružiti postojećem timu u ostvarenju naših ciljeva - postati lider u opremanju objekata i pružiti našim klijentima još kvalitetniju uslugu uz vrhunske proizvode.

NABAVNI SPECIJALIST (M/Ž)

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla i odgovornosti:
  • prikupljanje ponuda, odabir dobavljača, pregovaranje o cijenama, načinu i rokovima plaćanja
  • priprema i slanje narudžbi i ostalih dokumenata vezanih uz naručivanje
  • zaprimanje i kontrola robe, te priprema ostalih dokumenata vezano za uvoz i zaprimanje robe
  • kontrola stanja skladišta, te izrada i priprema svih potrebnih izvještaja i analiza
  • praćenje konkurencije i tržišta
Nudimo:
  • stimulativna osobna primanja
  • rad u uspješnoj tvrtci
  • ugodna radna atmosfera i zdravi međuljudski odnosi
  • kvalitetne uvjete rada i stručno usavršavanje
Očekujemo:
  • SSS, VŠS ili VSS prednost
  • min. 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • odgovornost prema poslu, komunikativnost
  • razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • poželjno poznavanje roba iz asortimana tvrtke
  • aktivno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika
  • izvrsno poznavanje MS Office aplikacija

Ukoliko ste zainteresirani za ovaj posao i sigurni da posjedujete navedena znanja i vještine, pozivamo vas da svoj životopis pošaljete najkasnije do 14.01.2017. putem linka za prijavu ili na e-mail posao@tim-novak.hr

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare