Magistar farmacije (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
17.09.2015.
Plaća:
od 1 991 € do 2 522 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
U suradnji sa njemačkom agencijom za posredovanje tražimo:

Magistar farmacije za rad u Njemačkoj (m/ž)

Za poznate poslodavce po nalogu njemačke agencije za posredovanje i poznate poslodavce tražimo više Magistara farmacije sa položenim državnim ispitom i njemačkim jezikom na najmanje B2 nivou.
Posebne pogodnosti:
Nudimo
- neograničen radni ugovor
- plaćanje prema tarifnom ugovoru i 13. plata
- organiziran razgovor
- stan po vrlo povoljnim uvjetima
- pomoć pri ishođenju radne dozvole, vize, njemačke licence
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Studij farmacije
- Znanje njemačkog jezika (Level B2 -Common European Framework of References for Languages – CEF)
- državni ispit
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
njemački
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina