Lakirer (m/ž)

Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
31.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Porsche Inter Auto, vodeća privatna automobilistička tvrtka u Europi, za pojačanje svog tima traži iskusne i motivirane suradnike.

Za naš autocentar tražimo suradnike za radno mjesto:

KV lakirer - 2 izvršitelja
Posebne pogodnosti:
- odlične radne uvjete, mogućnost usavršavanja i sigurnost velike automobilske grupe
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
- SSS III stupanj
- najmanje 3 godine radnog iskustva na poslovima lakiranja osobnih vozila
- poznavanje rada u mješaonici boja
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Od Vas očekujemo: požrtvovnost, spremnost na rad u dinamičnom okruženju i ljubav prema automobilima.

Ako se osjećate spremnim za rad u timu i želite raditi u okruženju modernog auto centra, pošaljite svoju zamolbu sa životopisom, najkasnije do 29.07.2014. na adresu:

PORSCHE INTER AUTO d.o.o.
Salonitanska 13
21210 Solin

ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine