Kućni tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Trnovec Bartolovečki
Rok prijave:
21.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo uspješna multinacionalna kompanija koja svoje proizvode plasira kupcima na inozemnim tržištima. Jedan smo od vodećih proizvođača kožnih sjedala za europsku automobilsku industriju.

Tražimo osobe koje odmah mogu započeti sa radom na radnom mjestu:

KUĆNI TEHNIČAR (m/ž)
-mjesto rada Trnovec Bartolovečki-

Radni zadaci koji Vas očekuju:
• Sudjelovanje i operativna podrška u projektima održavanja i izgradnje industrijskih postrojenja
• Kontrola izvođenja radova
• Koordinacija i komunikacija sa izvođačima radova
• Operativna i administrativna podrška iz područja Zaštite na radu i Zaštite okoliša (vođenje evidencija, očevidnika, registara)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebne kvalifikacije za ovaj posao su:
• VŠS ili VSS, građevinskog (visokogradnja), strojarskog ili elektrotehničkog smjera
• Najmanje 5 godine radnog iskustva na poslovima izvođenja instalacija u industrijskim postrojenjima (elektro i strojarske instalacije)
• Aktivno znanje njemačkog i/ili engleskog jezika u govoru i pismu
• Dobro poznavanje rada na računalu, MS Office, Auto CAD
• Prednost je položen stručni ispit Zaštite na radu
• Vozačka dozvola B kategorije

Od svih kandidata očekujemo:
• Spremnost na povremeni rad u drugim pogonima unutar i izvan Republike Hrvatske
• Visoki stupanj savjesnosti i predanosti poslu
• Organiziranost, komunikativnost i timski rad
• Sistematičnost i analitičnost
• Spremnost za dodatno školovanje, obučavanje i usavršavanje

Novim članovima našeg tima nudimo:
• Redovita primanja i stimulacije
• Stručnu obuku i stručno usavršavanje te mogućnost napredovanja u karijeri
• Rad u okruženju u kojem možete pokazati Vaše sposobnosti (samoinicijativu, odgovornost i kreativnost)
• Svestrane i odgovorne zadatke u međunarodnom i dinamičnom okruženju

Kod prijave obavezno navesti šifru oglasa PO03KT.
Molbu s životopisom i svom relevantnom dokumentacijom poslati na e-mail: [email protected] . Ostale infomacije na broju tel: 042/404-692 ili 042/404-694.
Molbe koje ne zadovoljavaju uvjete ovog natječaja razmatrat ćemo za druga radna mjesta prema potrebi.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina