Kozmetičarka / Maserka (m/ž)

Mjesto rada:
Graz, Austrija
Rok prijave:
12.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NextStep Karriereplanung je agencija sa sjedištem u Grazu, koja za svoje klijente, hotele visoke kategorije u Austriji, potražuje potrebno osoblje.

Za naš partner hotel trenutno tražimo djelatnika na poziciji:

Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- motivirani profesionalac sa najmanje 3 godine radnog iskustva
- poznavanje njemačkog jezika

Ponuda:
- stabilan i odlično plaćen posao (13. i 14. plaća)
- smještaj i hrana osigurani
- mogućnost sezonskog ili stalnog zaposlenja
- bez agencijskih troškova
- početak rada odmah

Molimo prijavite se sa detaljnim životopisom, svojom slikom te slikama vaših jela putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Potrebno radno iskustvo:
tri godine