Koordinator produkcije i odnosa s javnošću (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
29.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Koordiniranje cjelokupnog izdavačkog procesa i odnosa s javnošću nakladničke kuće Verbum.

Opis poslova:

Produkcija:

- koordiniranje realizacije izdavačkog plana i svih faza produkcije
- kontakti s autorima, vlasnicima prava, vanjskim suradnicima i tiskarama, izrada ugovora
- priprema, organiziranje i realizacija tiska ponovljenih izdanja
- vođenje raznih baza podataka i projekata, izrada i vođenje raznih troškovnika i financijskih izvješća
- pripremanje, pisanje i koordinacija dokumentacije za javne natječaje
- vođenje različitih arhiva, upravljanje bazom suradnika, medijskih partnera i ostalim bazama podataka
- obavljanje ostalih tehničkih i administrativnih poslova vezanih uz izdavačke projekte, izrada raznih izvješća

Odnosi s javnošću:
- organiziranje konferencija, pisanje i priređivanje različitih medijskih objava i kontaktiranje s medijima
- pisanje i stvaranje sadržaja za web stranicu, vođenje stranica i profila na društvenim mrežama i kreiranje sadržaja za njih
- prevođenje manjih dijelova teksta za izdvačke projekte i PR, skeniranje i priprema, uređivanje tekstova
- pripremanje i izrada različitih marketinško-oglasnih materijala, kataloga, letaka, postera i sl. te planiranje i provedba posebnih medijskih akcija za pojedine projekte
- vođenje interne komunikacije s djelatnicima vezanim uz izdavačke projekte
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti

- diplomski sveučilišni studij (VSS)
- odlično poznavanje kršćanske kulture i izdavaštva
- odlično poznavanje engleskoga jezika u govoru i pisanju
- izražene govorne sposobnosti, komunikacijske vještine i vještina pisanja
- odlično poznavanje informatičke tehnologije i programa za obradu teksta i slike
- izražene organizacijske vještine, samostalnost u radu, poštivanje rokova i spremnost na preuzimanje odgovornosti

Prednosti:
- iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima u nakladništvu, kulturi ili u medijima
- poznavanje talijanskoga jezika u govoru i pisanju

Prijava na natječaj treba sadržavati sljedeće:
- motivacijsko pismo
- životopis kojim se navodi relevantno iskustvo i znanje te kontakt podatci (adresa, mobitel, e-mail)

Izbor kandidata bit će izvršen na temelju prijave, a u obzir će se uzeti samo oni koji zadovoljavaju uvjete natječaja. Odgovarajući kandidati bit će pozvani na razgovor radi utvrđivanja njihovih znanja, sposobnosti i vještina te dosadašnjih rezultata u radu.

Prijave se dostavljaju isključivo elektronski, putem linka za Brzu prijavu.
Natječaj je otvoren do 29. ožujka 2017. Nepotpune prijave neće se razmatrati. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni e-mailom.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro