Junior Linux system administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Styria Media Group u Hrvatskoj vlasnik je dnevnih novina 24sata, Večernji list i Poslovni dnevnik, a uz bok tiskanim izdanjima stoje Styrijini digitalni projekti - news portali 24sata.hr, vecernji.hr i poslovni.hr, najposjećeniji internetski oglasnik njuskalo.hr, specijalizirani portali zdravakrava.hr, budi.in, klokanica.hr, gastro.hr, goal.com te internetski supershop mondo.hr.

Svaki od njih zauzima vodeću poziciju u svom segmentu, a Styrijini portali mjesečno dosegnu i do 1,72 milijuna čitatelja odnosno 80 posto korisnika interneta u Hrvatskoj.

Styria IT Solutions je servisna organizacija za sve Styria kompanije u Hrvatskoj i Sloveniji. Naš portfolio uključuje medijski i tehnološki sektor te se konstantno mijenja u skladu sa zahtjevima grupacije. Naš je cilj djelovati kao dugoročni pouzdani partner te nastaviti pružati inovativna rješenja u medijskom svijetu.

Radna atmosfera u našem timu je opuštena i neformalna, a open space radni prostor omogućuje razmjenu ideja i kreativnost. Veliki naglasak stavljamo i na osobni razvoj zbog čega osiguravamo mentoriranje i dodatne edukacije. Zbog povećanja obujma posla, naš tim se širi te iz tog razloga tražimo:

Junior Linux system administrator (m/ž) - Zagreb

Opis posla:

Instalacija, administracija i održavanje Linux servera te pripadajućih servisa.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS/VSS informatičkog smjera
- aktivno znanje engleskog jezika
- osnove Linux administracije
- izražena sposobnost timskom radu i usmjerenost na klijenta
- minimalno jedna godina radnog iskustva

Odgovornosti:
- optimizacija i troubleshooting Linux baziranih sustava i servisa
- održavanje trenutne infrastrukture
- komunikacija sa razvojnim timom

Prednost će imati kandidati sa sljedećim kvalifikacijama:
- prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima
- iskustvo u programiranju (poznavanje PHP i Python programskih jezika te osnova SQL-a)
- poznavanje LAMP servisa
- poznavanje virtualizacije (VMware)
- poznavanje RedHat/CentOS distribucije i rada u SAN/NAS okruženjima
- poznavanje osnova shell scriptinga
- odslušan ili položen LPIC-1 certifikat

Što nudimo:
- stjecanje širokog spektra znanja iz Linux administracije i srodnih područja
- mentoriranje i dodatne edukacije
- rad u stabilnom i uglednom poduzeću
- ugodnu radnu okolinu

Tražimo motivirane i odgovorne osobe koje vole raditi u dinamičnom okruženju i spremne su pokazati inicijativu i kreativnost u rješavanju problema.

Ako ste zainteresirani za ovakav poslovni izazov, pošaljite svoju zamolbu i životopis na adresu:

Styria IT Solutions d.o.o.
Oreškovićeva 6H/1
10010 Zagreb

putem linka za Brzu prijavu ili na e-mail: [email protected].
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina