Junior i Senior .NET programer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naš klijent je tvrtka Koios, uspješna poduzetnička hrvatska tvrtka koja se bavi poslovnom inteligencijom i razvojem aplikacija u financijskoj industriji. Iskustvo, fokus na učinkovitost, iskrena zainteresiranost za projekte te partnerski odnos s klijentima već godinama daju iznimne rezultate. U području poslovne inteligencije specijalizirani su za SAS, Oracle i IBM tehnologije, a u razvoju aplikacija za Microsoft .NET razvojnu okolinu.

Za Klijenta tražimo nove zaposlenike na poziciji:

Junior i Senior .NET programeri (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb
Posebne pogodnosti:
- Kompetitivne stručne edukacije i seminari
- Poticajna i ugodna radna atmosfera
- Mogućnost utjecaja i davanja kreativnog doprinosa
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Kandidati za pozicije Junior .NET programera u Koiosu imaju visoku stručnu spremu iz područja računarstva ili matematike, izražene analitičke vještine, samostalni su u rješavanju problema i posvećeni detaljima. Zadaci uključuju modeliranje podataka i izradu objektnog modela, implementiranje WCF i web servisa te izradu vlastitih WPF kontrola. Softverska rješenja su n-tier sustavi s desktop klijentom u WPF tehnologiji ili ASP.NET MVC web aplikacije.
Očekujemo iskustvo u C# programiranju i SQL-u te znanje engleskog jezika na razini praćenja stručne literature. Poželjno je poznavanje agilne metodologije, WPF i ASP.NET MVC tehnologija te Web servisa i WCF servisa.

Stručnjacima koji posjeduju više godina iskustva na navedenim poslovima nudimo pozicije Senior .NET programera.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da zamolbu i životopis pošalju na:

DEKRA zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82, 10000 Zagreb
E-mail: [email protected]
www.dekra.hr

Napomena: Samo Kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
napredno