Inženjer održavanja laboratorijske opreme (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Bit ćete odgovorni za:
upravljanje, nadzor rada i održavanje laboratorijske opreme i sustava
organiziranje, nadzor i provođenje kvalifikacijskih aktivnosti te izradu kvalifikacijske dokumentacije
kontinuirano praćenje razvoja tehnologije, unaprjeđenje i normizaciju postupaka održavanja i kvalifikacije laboratorijske opreme i sustava sukladno dobroj inženjerskoj praksi
planiranje i realizaciju investicijskih projekata u okviru područja djelovanja
usklađivanje računalnih sustava s regulatornim zahtjevima u farmaceutskoj industriji
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
VSS ili minimalno 300 ECTS – tehničkog ili prirodoslovnog smjera
odlično znanje engleskog jezika
poznavanje MS Office alata
prednost će imati kandidati s minimalno 3 godine relevantnog iskustva

Ukoliko želite raditi u izuzetno poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika, surađivati sa stručnjacima iz svih područja, spremnih na razmjenu znanja i timski rad – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite nam do 3. lipnja.

Link za prijavu
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro