Instalater električnog ožičenja (m/ž)

Mjesto rada:
Slovenija i EU
Rok prijave:
31.12.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Elektromonter d.o.o. smo tvrtka osnovana u srpnju 2013., usredotočena uglavnom na implementaciju električnih instalacija u tehnologiji / električnim instalacijama u području automatizacije industrijskih procesa. Na tržištu surađujemo s tvrtkom Elmo meritve d.o.o., kako bismo poslovnim partnerima pružili kompletnu uslugu projektiranja, mjerenja i izvođenja radova elektroinstalacije. Primarni ciljevi naše tvrtke su zadovoljstvo naših poslovnih partnera i zaposlenika.

Pozivamo novog zaposlenika u naš tim koji će raditi:

Radni zadaci:
- instalacija, prilagodba i popravak različitih vrsta električnih strojeva i motora, generatora, sklopki i upravljača, instrumenata ili električnih dijelova dizala ili sličnih uređaja;
- sastavljanje, podešavanje i popravak električnih dijelova, industrijskih strojeva i drugih električnih uređaja;
- pregled i ispitivanje proizvedenih električnih proizvoda;
- instalacija, ispitivanje, spajanje, priprema, održavanje i modifikacije električne opreme, ožičenja i upravljačkih sustava;
- dizajn, ugradnja, održavanje, servis i popravak električne opreme;
- povezivanje električnih sustava na opskrbu električnom energijom;
- zamjena i popravak neispravnih dijelova;
- izvođenje radova elektroinstalacije;
- i druge zadatke prema naredbi nadređenih.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- zaposlenje na određeno vrijeme putem probnog rada i stalnog zaposlenja;
- dobri uvjeti rada, ugodan radni kolektiv, mogućnost dugoročnog zaposlenja na obostrano zadovoljstvo;
- redovno plaćanje.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
- električno obrazovanje najmanje IV. stupanj ili više;
- odgovornost i pošten odnos prema radu i kolegama.

Kandidat može biti početnik bez iskustva sa željom po učenju, kao pomoćnik u upravljanju projektima i tehničkoj dokumentaciji.

Prijave kandidata koji su zainteresirani za posao i ispunjavaju zahtjeve, prihvaćamo putem Brze prijave ili e-maila: [email protected]

Dodatne informacije na telefon: 00386 51 681 323, pon.- pet., g. Bojan Peršin.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola