Informatički stručnjak sa znanjem talijanskog jezika (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

INFORMATIČKI STRUČNJAK SA ZNANJEM TALIJANSKOG JEZIKA (M/Ž)

Mjesto rada: Pula

ODGOVORNOSTI:
• Implementacija i održavanje sistemskog hardvera i softvera,
• Instalacija i održavanje poslužitelja u virtualnoj okolini Ms server 2008/2008R2/2012 (Domini, Active Directory, Policy, DHCP, DNS, etc.)
• Rješavanje problema na apple računalima
• Dijagnostika i održavanje servera, mreža i klijenata,
• Iskustvo u radu s mrežama, usmjernicima (L2, L3), firewall-om, VPN-om, itd,
• Uspostava i održavanje sigurnosnih rješenja i politika na nivou sistemskog hardvera i softvera,
• Nadzor i briga o performansama sistemskog hardvera i softvera
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• VSS - elektrotehnika, računalne ili tehničke znanosti
• Napredno poznavanje talijanskog i engleskog jezika u govoru i pismu
• Iskustva na poslovima sistemske podrške
• Iskustvo u izgradnji i/ili upravljanju računalnim centrima,
• Dobro poznavanje mrežnih i komunikacijskih tehnologija,
• Vještine: analitičnost, sistematičnost, strpljivost, komunikativnost, usmjerenost na kvalitetu, pedantnost, snalažljivost

NUDIMO:
• Redovita i stimulativna primanja
• Stalne edukacije i usavršavanja te ostalo što je potrebno za visoku kvalitetu usluge i maksimalnu učinkovitost i motivaciju zaposlenika
• Motivirajuća, izazovna i stimulativna radna okolina

Svoju prijavu sa životopisom molimo pošaljite do 31.12.2015. na:
[email protected]
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
A. K. Miošića 1, 52100 Pula

www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski, talijanski