Geospatial Database Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dizajniranje, razvoj, implementacija i administriranje geoprostornih baza podataka.
Posebne pogodnosti:
- Mogućnost profesionalnog razvoja kroz edukaciju i rad na zanimljivim GIS projektima
- Dinamičnu i stimulativnu radnu okolinu
- Pozitivna radna atmosfera s otvorenom komunikacijom i kvalitetnim uvjetima rada
- Nagrađivanje u skladu s ostvarenim rezultatima rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

- Završen fakultet s područja vezanih za računarstvo (FER, PMF, FOI i sl.) ili geoinformatiku
- Poznavanje relacijskih i objektno-relacijskih DBMS
- Poznavanje geoprostornih baza podataka (PostGIS, Oracle Spatial, MS SQL Server, MySQL, ili sl.)
- Poznavanje proceduralnoih programskih jezika (PL/pgSQL, PL/SQL, T-SQL, ili sl.)
- Iskustvo u radu s geoinformacijskim sustavima (GIS)
- Odlično vladanje engleskim jezikom
- Sklonost timskom radu i dobre komunikacijske vještine
- Spremnost za učenje i osobni profesionalni razvoj

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno