Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 03.12.2015. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Trenutno aktivne oglase pogledajte na www.posao.hr.

Építésvezetői / Projektvezetői - Construction Management / Project Management (m/f)

Oglas je istekao
Poslodavac:
Kategorija:
Mjesto rada:
Croatia / Serbia
Rok prijave:
03.12.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Construction Management / Project Management
Szabadics Közmű- és Mélyépítő Zrt. külföldi projektjei irányítására felvételt hirdet

Expectations:
• Higher Technical vocational education
• English and Russian / Croatian language communication
• Valid responsible for the technical management rights
• Driving license
• Computer skills
• International experience

Advantage:
• Project management practice
• Knowledge of local regulatory environment (Serbia, Croatia)

Applications are welcome [email protected] e-mail address (English and Hungarian CV required).
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
A Szabadics Közmű- és Mélyépítő Zrt. külföldi projektjei irányítására felvételt hirdet

Építésvezetői/Projektvezetői munkakör betöltésére.

Elvárások:
Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
Angol és orosz/ horvát nyelvű kommunikáció
Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság
B kategóriás jogosítvány
Számítógépes felhasználói ismeretek
Nemzetközi tapasztalat

Előny:
Projekt vezetési gyakorlat
helyi szabályozási környezet ismerete (Szerbia, Horvátország)

Jelentkezéseket [email protected] e-mail címre várjuk.
(Angol és magyar nyelvű önéletrajz szükséges.)
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro