E rejuvenation ekspert za tretiranje kralježnice / Vanjski suradnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.04.2012.

O poslu

Opis radnog mjesta:
E REJUVENATION program je korporativni program za osobni razvoj potencijala i sposobnosti, leadership i coaching nastao kulminacijom dvadesetogodišnjeg istraživanja međunarodnog tima stručnjaka za prirodno zdravlje, zdravstvenu i životnu edukaciju. E Rejuvenation je inovativna metodologija jačanja intelektualnih, fizičkih i socijalno-emocionalnih osobina ličnosti.

Gradovi u kojima se nalaze E REJUVENATION CENTRI u RH: Zagreb, Osijek, Split, Rijeka i Krapina.

Otvaranjem novog E Rejuvenation CENTRA u gradu ZAGREBU tražimo tim djelatnika za pozicije:

- E REJUVENATION EKSPERT za tretiranje kralježnice (m/ž) – područje RH

Pozicija: vanjski suradnik
E REJUVENATION program koriste individualci i/ili kompanije za svoje djelatnike kako bi se brzo i učinkovito prevenirale posljedice stresa čime se direktno utječe na poboljšanje općeg zdrastvenog stanja uz povećanje mentalnog kapaciteta i time radne efikasnosti i produktivnosti korisnika.

E REJUVENATION EKSPERT tehnikom preciznog i pažljivog tretiranja točno definiranih točaka na tijelu, uz vodstvo stručne osobe i u posebno dizajniranom ambijentu tretira Klijente prema E Rejuvenation metodologiji.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• nepušač
• izražajne komunikacijske sposobnosti, lakoća i elegancija u nastupu
• visoka orijentiranost na klijente i njihov rezultat
• pozitivan pristup, fleksibilnost, zainteresiranost za osobni razvoj i rast
• timski duh i spremnost na suradnju
• prednost: strani jezik (engleski)
• obavezna edukacija i osposobljavanje za rad s klijentima (100 sati)
Prednost imaju osobe sljedećih profesija ili znanja: fizioterapeut, maser, kozmetičar, medicinska sestra.
Želite li biti dijelom dinamične i motivirajuće sredine u kojoj ćete razviti svoj prirodni potencijal, biti uspješni i produktivni, svaki dan kreativni i motivirani za rad - prijavite se, postanite dio našeg tima!
E REJUVENATION – posao 21. stoljeća!

Ukoliko se prepoznajete u navedenim uvjetima, pozivamo Vas da se prijavite na natječaj najkasnije do 01.04.2010.
Pošaljite nam svoju zamolbu i životopis sa slikom (molim Vas da uključite datum i godinu rođenja) na e-mail adresu: [email protected]