Djelatnik u sektoru Ekspanzija (m/ž)

Mjesto rada:
Cijela Hrvatska
Rok prijave:
01.10.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Monestiq je neovisna financijsko-tehnološka tvrtka koja povezuje znanje i iskustvo jednog od najvećih hrvatskih operatera sustava bankomata s inovativnim softverskim rješenjima.

Rezultat toga je demokratizacija djelatnosti upravljanja bankomatima. Monestiq je kreirao jednostavnu licencu koja obuhvaća sve protokole, dopuštenja i tehničke preduvjete za procesuiranje novčanih transakcija.

Trenutno pojačavamo naš tim, pa te pozivamo da nam se pridružiš na poziciji:

(traže se djelatnici za bankomate i poslovne prostore)

Opis posla:

Za djelatnika bankomata
  • proaktivno traženje novih poslovnih lokacija za instalaciju bankomata, te briga o postojećim
    sakupljanje relevantnih informacija o tržištu na zadanom području, cijenama i konkurenciji
  • pregovaranje uvjeta ugovora o zakupu
  • uspostavljanje i održavanje kvalitetnih i dugotrajnih odnosa i kontakata sa vlasnicima nekretnina
  • briga o profitabilnosti ATM
Za djelatnika za poslovne prostore
  • prikupljanje informacija o tržištu nekretnina
  • provjeravanje poslovnih objekata u smislu projektne dokumentacije, kupovnog potencijala, konkurentnosti i utjecaja drugih zakupaca
  • provedba analize potencijala novih lokacija
  • izrada procjene ekonomske isplativosti
  • vođenje pregovora kod sklapanja ugovora o najmu ili kupnji i ponovno pregovaranje o već postojećim ugovorima
  • odgovornost za postizanje dugoročnih ciljeva kompanije u području upravljanja poslovnim prostorima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
  • SSS/VŠS/VSS
  • poželjno radno iskustvo min. jednu godinu
  • odlične organizacijske, komunikacijske i pregovaračke vještine
  • fleksibilnost
  • usmjerenost na postizanje ciljeva
  • proaktivnost i samostalnost u obavljanju poslova
  • spremnost i želja za rad na terenu
  • vozačka dozvola B-kategorije (iskusan vozač)
  • stalan radni odnos
Nudimo:
  • kompetitivna plaća, stimulativni benefiti i pogodnosti
  • rad u profesionalnom i motiviranom timu
  • poticajno i dinamično radno okruženje
  • mogućnost edukacije i profesionalnog usavršavanja
Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis putem link za prijavu.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B