Djelatnik u praonici rublja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog povećanja obujma posla, tražimo motiviranu i predanu osobu za rad u samoposlužnoj i uslužnoj praonici rublja u centru Zagreba.

- primanje i sortiranje rublja
- pranje i sušenje rublja
- ručno i/ili strojno glačanje
- održavanje praonice cistom i urednom
- komunikacija sa klijentima
Posebne pogodnosti:
Očekuje Vas rad u ugodnoj atmosferi u modernoj samoposlužnoj i uslužnoj praonici rublja.
Redovita primanja, rad u dinamičnom okruženju, fleksibilno radno vrijeme.
Vrsta posla:
honorarni posao / freelance, student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
- iskustvo poželjno ali nije uvjet
- poželjno poznavanje engleskog jezika
- obavezna ljubaznost i profesionalnost
- potrebna dobra organiziranost na poslu: brzina, spretnost i mogućnost obavljanja vise stvari odjednom
- očekujemo temeljitost i pedantnost u poslu

Molimo da svoje prijave pošaljete na e-mail adresu [email protected].
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina