Djelatnik u korisničkoj službi / Agente assistenza clienti (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naš klijent je uspješna talijanska kompanija koja za svoju podružnicu u Rijeci traži više kvalitetnih i komunikativnih osoba za rad na poziciji:

Djelatnik u korisničkoj službi / Agente assistenza clienti – Rijeka

Odgovornosti:

• nakon plaćene edukacije (prva dva mjeseca prema ugovoru o radu), radnik je spreman za:
- odgovaranje na upite korisnika iz Italije
- pružanje traženih informacija i pomoć oko rješavanja problema korisnika
- evidentiranje kontakata s korisnicima te unošenje njihovih podataka u bazu.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, student servis

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
vrlo dobro znanje talijanskog jezika u govoru
• osnovno poznavanje MS Office paketa
• strpljivost i ljubaznost u ophođenju s korisnicima
• snalažljivost

Nudimo:
ugovor o radu na određeno vrijeme u trajanju od godine dana, uz mogućnost produžetka
rad na studentski ugovor – nakon edukacije, formira se raspored rada na temelju rasporeda predavanja
• plaćeno osposobljavanje za rad u trajanju od dva mjeseca
• mogućnost prelaska na manje (4 sata rada dnevno) ili veće (puno) radno vrijeme nakon edukacije
• redovita i stimulativna primanja:
- od 3.500,00 kn – 6.000,00 kn neto
- s dodacima: nedjelje 35%, blagdani 50% , prekovremeni sati 50%
- bonusi na temelju kvalitete rada
• studentska satnica:
- 18 kn za vrijeme teorijske edukacije
- 23 kn od drugog mjeseca od zaposlenja
• mogućnost konstantnog učenja, usavršavanja i napredovanja

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom i talijanskom jeziku s naznakom za navedeno radno mjesto najkasnije do 15.10.2017. putem linka za Brzu prijavu.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/03-04/07 od 05.6.2003.
Strani jezik:
talijanski
Poznavanje rada na računalu:
dobro