Kompanija Milšped Hrvatska, regionalni lider u području logistike, transporta i špedicije, raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

DISPONENT U DOMAĆEM I MEĐUNARODNOM TRANSPORTU (m/ž)
[Mjesto rada: Sveta Nedelja]

Opis poslova:

  • Organizacija dostave robe sukladno narudžbama klijenata
  • Maksimalna optimalizacija distributivnih ruta
  • Komunikacija sa podvozarima
  • Izvještavanje o statusu dostava narudžbi klijenata
  • Uska suradnja sa drugim odjelima i zaposlenicima u logističkom procesu
  • Prikupljanje i obrada dokumentacije za zaprimanje, obradu i otpremu robe
  • Obavljanje administrativnih poslova u području domaćeg i međunarodnog transporta u skladu sa zakonima i propisima te nalozima i zaduženjima
  • Vođenje odgovarajućih evidencija i izrada izvješća
  • Kontrola dokumentacije u domaćem i međunarodnom transportu, te kontrola carinske dokumentacije u međunarodnom transportu
  • Obavljanje drugih poslova i zadataka po posebnim nalozima i zaduženjima

Uvjeti:

  • Stručna sprema: SSS, VS i VSS
  • Znanje engleskog i/ili njemačkog jezika
  • Poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • Potrebno radno iskustvo-minimalno 6 mjeseci

Profil kandidata:

  • Spremnost za timski rad, usmjerenost ka poštovanju politike kvalitete i unapređenju profesionalne i osobne odgovornosti

Molimo prijavite se putem linka: http://www.milsped.com/karijera-konkursi/.

Rok za dostavljanje prijava je 26.09.2016.

Napomena: biti će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

www.milsped.com

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare