Direktor financija i računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo osobu s mjestom rada u Zagrebu, na poziciji

Mjesto rada: Zagreb

Zadaci i odgovornosti ovog radnog mjesta:
• Upravljanje poslovima i ljudima u službi financija i računovodstva
• Koordinacija i razvoj poslovanja Društva na području financija, računovodstva, salda konti dobavljača, obračuna plaće i putnih naloga, revizije, naplate, kontrolinga, ugovaranje kreditnih uvjeta i okvira
• Upravljanje procesom planiranja i budžetiranja
• Upravljanje likvidnošću poduzeća,
• Kreiranje računovodstvenih politika u skladu sa zakonski propisanim računovodstvenim procedurama
• Suradnja s financijskim i poreznim institucijama
• Izrada zakonskih financijskih izvještaja
• Analiza poslovanja i upravljanje troškovima
• Unapređenje poslovnih procesa u vidu poboljšanja profitabilnosti poduzeća
• Izvještavanje za Upravu, kao i ostali zadaci po nalogu Uprave
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS ekonomskog usmjerenja
• Iskustvo rada na području financija minimalno 10 godina, od kojih minimalno 5 na upravljačkoj poziciji
• Suvereno vladanje financijskim i računovodstvenim znanjima te zakonskom regulativom
• Analitičnost, inicijativu, usmjerenost ciljevima i proaktivan pristup zadacima
• Integritet i osobno poštenje i preuzimanje odgovornosti
• Vještina upravljanja timom
• Znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Napredno poznavanje MS Office alata
• Vozačka dozvola B kategorija

Očekujemo profesionalnu osobu s dugogodišnjim iskustvom u vođenju financijskog poslovanja.
Pozivamo Vas da svoju ponudu, životopis i moguće preporuke pošaljete do 01.02.2017. godine.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina