Call centar agent (m/ž)

Mjesto rada:
cijela Hrvatska
Rok prijave:
20.09.2014.
Plaća:
od 531 € do 1 062 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
- aktivna prodaja oglasnog prostora na web stranici preko telefona
- akvizicija novih klijenata i održavanje odnosa s postojećim klijentima
- post-prodajna komunikacija
- briga za korisnike
- kreiranje novih usluga i rješenja
- administracija prodajnih procesa
- sudjelovanje u definiranju prodajne strategije i razvoj odnosa s klijentima
- svakodnevno usvajanje novih znanja i vještina
- naplata potraživanja
Posebne pogodnosti:
njemačke provizije, bonus sistem, sigurno radno mjesto, tjedne isplate
Vrsta posla:
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance
Županija:
Sve županije

Osoba mora biti fleksibilna, samoinicijativna, strpljiva i taktična, posjedovati izvrsne komunikacijske vještine te biti usmjerena na postizanje rezultata. Njegova/njezina se poslovna snaga očituje u sposobnosti razumijevanja i kreiranja optimalnih rješenja za klijente te sposobnostima pregovaranja i prezentacije.

Aktivnim i dinamičnim kandidatima/kandidatkinjama s izraženom motivacijom za učenjem i usavršavanjem, pozicija pruža mogućnost razvoja karijere u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju.

Ako se prepoznajete u navedenim uvjetima, pozivamo Vas da se na natječaj prijavite do 1.5.2013 trazimo 8 prodavaca, pocetak rada odma.

Obavezno predstaviti i prijaviti na natjecaj na broj telefona 097 9197285 izmedju 12 i 16 sati iskljucivo.
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine