C# Programer (m/ž)

Mjesto rada:
zemlje Europske unije
Rok prijave:
17.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za klijenta traži motivirane osobe za poziciju:

- Europska unija -

Opis posla:
- Mjesto rada: zemlje Europske unije
- Razvoj sofware-a različitih razina složenosti
- Pružanje programske potpore korisnicima
- Odlično radno okruženje koje podupire i cijeni
kreativnost, inovativnost, slobodnu razmjenu
mišljenja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Osnovni uvjeti:
- Dobro poznavanje C#, XAML
- Iskustvo rada s Windows Phone, Windows RT, Windows Store Apps
- Iskustvo rada s MVVM, MVP
- Iskustvo rada s 3.5/4.0/4.5 komponentama .NET radnog okruženja
- Dobro poznavanje engleskog jezika
- Spremnost za rad izvan Hrvatske
- VSS ili VŠS (FER ili srodno područje)

Poželjne vještine:
- Iskustvo rada s MVVM Light
- Iskustvo rada s Expression Blend
- Poznavanje razvoja i korištenja Azure servisa
- Poznavanje razvoja višeslojnih aplikacija (SOA)
- Iskustvo s Portable library

Prijavite se!

Ako mislite da ste baš Vi kandidat za ovo radno mjesto, prijavite se putem Brze prijave.

Samo odabrani kandidati bit će kontaktirani.

Spremite svoje podatke i životopis u Manpower bazu i budite dostupni u pretragama za poslove koje nudimo.

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno