Autolimar (m/ž)

Mjesto rada:
Sydney, Australija
Rok prijave:
31.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo: mlade, energične, vrijedne i ambiciozne kvalificirane autolimare koji vole svoju struku i voljni su taj posao raditi u dalekoj Australiji. Radno iskustvo, nakon završenog zanata, nije nužno. Voljni smo zaposliti do četiri radnika, zavisno o kvaliteti molbi koje zaprimimo.
Posebne pogodnosti:
- Priliku živjeti i raditi do četiri godine u Australiji, uz privremenu radnu vizu koja dozvoljava traženje stalne vize nakon dvije godine.
- Dobre radne uvjete, u skladu sa australskim zakonom.
- Dobra plaću: circa A$650-$700 tjedno, neto (nakon što se odbije porez na prihod i drugi nameti). Plaća će varirati zavisno o radnom iskustvu.
- Troškove oko vize i putovanja u Australiju.
- Pripomoć oko prilagođavanja na život u novoj sredini, ukljućujući smještaj.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Australija

Znanja i kvalifikacije:
- Formalne stručne kvalifikacije u autolimarskom zanatu
- Poznavanje engleskog jezika na nivou da možete komunicirati sa suradnicima na poslu i sa klijentima
- Zadovoljavanje drugih uvjeta za dobivanje australske vize, među kojima su dobro zdravlje i primjeran karakter (niste kazneno gonjeni ni kažnjavani)
- Vozačka dozvola

* O gore navedenim preduvjetima ćemo vam poslati detaljne informacije ako podnesete molbu i mi je ocijenimo kao vrijednu daljnjeg razgovora.

Molimo molbu pošaljite e-poštom na [email protected], osvrnite se na gore navedene nužne preduvjete i priložite svoj kratki životopis koji sadrži informacine o školovanju i radnom iskustvu (ako ga imate).
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro