Autolimar / Autolakirer

Mjesto rada:
Stavanger, Norveška
Rok prijave:
30.05.2015.
Plaća:
od 2 654 € do 2 787 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo iskusne i kompetentne autolimare i autolakirere, s praksom barem 3-5 godine u autoriziranim servisima.
-očekuje se od kandidata da imaju urednu dokumentaciju o internoj edukaciji,diplome ili certifikate koji dokazuju sposobnost stručnog obavljanja posla,
-Bez ispunjenja navedenih uvjeta kandidati neće biti uvršteni u slijedeći selekcijski krug.
- Dobro znanje i aktivno korištenje engleskog jezika.
CV poslati na hrvatskom i obavezno engleskom jeziku, sa opisom poslova i svim traženim dokazima o stručnosti.

- ugovor na 18 mjeseci, s mogućnošću produljenja,
-osnovna plaća 23,00 € Euro /satu (bruto) - postoji mogućnost prekovremenog rada.
- Uvjeti rada su po norveškim standardima, isti kao i za norveške radnike.
Posebne pogodnosti:
- prijava kod Norveškog poslodavca
- mogućnost obiteljskog odlaska u Norvešku,
- moguć prekovremeni rad,koji se dodatno plaća
- smještaj, radnu dozvolu i vizu osigurava Poslodavac
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Norveška

Znanja i kvalifikacije:
-SSS, autolimar, autolakirer
-Dodatne edukacije i diplome o stručnosti
-radno iskustvo u autoriziranim servisima od 3-5 godina
-vozačka dozvola B, poželjno i C kategorije
-dobro poznavanje engleskog jezika
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B, C
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina