Asistent Uprave (m/ž) - sa profesionalnim znanjem njemačkog jezika

Mjesto rada:
Zaprešić
Rok prijave:
05.02.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska specijalizirana je za usluge posredovanja pri zapošljavanju, headhuntinga i HR savjetovanja. Naša snaga su 110 konzultanata u 14 zemalja u Europi.

Naši klijent je trgovački centar WESTGATE Shopping City za kojeg tražimo angažiranu i kompetentnu osobu za poziciju:

Asistent Uprave (m/ž) – sa profesionalnim znanjem njemačkog jezika
(Zaprešić)

Opis radnih zadataka i područje odgovornosti:
- Vođenje brige o realizaciji promotivnih projekata trgovačkog centra
- Izrada raznih dnevnih, tjednih i mjesečnih statistika za investitore
- Suradnja i kontakt sa info pultom, najmoprimcima, osiguravajućim kućama, facility managementom i drugim partnerima
- Obavljanje razne korespondencije te prijevoda (na hrvatski, njemački i engleski jezik) ​
- Arhiviranje potrebne dokumentacije djelatnika
- Vođenje zakonskih obveznih evidencija o zaposlenicima i priprema obračuna plaća za knjigovodstvo
- Vođenje blagajne te izrada blagajničkih izvještaja
- Izrada obračuna putnih naloga i loco vožnji
- Uplaćivanje utrška iz blagajne na ŽR tvrtke
- Nabava uredskog i potrošnog materijala te praćenje troškova telekomunikacijskih usluga
- Organizacija zakonski obveznih školovanja za djelatnike
- Koordinacija i organizacija termina i putovanja za direktora i investitore
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- VŠS ili VSS
- Minimalno 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
- Profesionalo poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu (na razini izvornog govornika ili profesora jezika)
- Prednost je poznavanje engleskog jezika
- Izražene komunikacijske vještine
- Izražene organizacijske vještine
- Pedantnost i točnost u radu
- Napredno poznavanje MS Office paketa
- Fleksibilnost u radu
- Spremnost na timski rad
- Vozačka B kategorije

Osnovni uvjeti i položaj unutar tvrtke:
- Odgovara direktoru Centra
- Rad na neodređeno sa probnim rokom
- Rad u dinamičnom okruženju
- Službeni mobitel

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam pošaljete zamolbu i životopis na njemačkom jeziku najkasnije do 05.02.2015. na e-mail [email protected] ili putem on-line obrasca.

Jurković savjetovanje d.o.o., Draškovićeva 55, Zagreb
Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine