Asistent u marketing odjelu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
INTONACIJA: mlada i dinamična tvrtka koja kombinira klasične i digitalne informacijske i izdavačke platforme i projekte te informacijske i poslovne servise. Zbog skorašnjeg lansiranja novih projekta, tražimo dodatne članove našeg tima.

[više izvršitelja]

Opis radnog mjesta: Rad na marketinškim, prodajnim i promotivnim aktivnostima tvrtke za klasične i digitalne informacijske i izdavačke platforme i projekte te informacijske i poslovne servise. Kontaktiranje i posjećivanje potencijalnih poslovnih partnera, samostalno pridobivanje novih kupaca, realizacija prodajnog plana, ugovaranje novih poslovnih suradnji, pregovaranje o uvjetima suradnje, unapređenje prodajnih aktivnosti, istraživanje i rad na projektima.
Posebne pogodnosti:
Ovisno o specifičnim karakteristikama i dogovoru, mogućnost zaposlenja od prakse ili honorarnog rada sve do stalnog radnog odnosa.
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, student servis
Županija:

Potrebna znanja i kvalifikacije: Komunikacijske, prezentacijske i prodajne vještine. Pismenost, kreativnost, analitičnost, brzina. Poznavanje rada na računalu. Prednost poznavanje stranih jezika (engleski, njemački ili talijanski) i vozačka dozvola B kategorije.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili pošaljite životopis i molbu na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački, talijanski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno