Asistent u logistici i otpremi (m/ž)

Mjesto rada:
Kerestinec
Rok prijave:
13.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Osnovan 1937. godine, Mapei je danas vodeći svjetski proizvođač materijala za pripremu podloga i postavu završnih obloga, te jedan od vodećih proizvođača kemijskih proizvoda u graditeljstvu, prisutan na svim kontinentima. Mapei Grupa danas ima 69 podružnica u 49 zemalja, te 65 proizvodnih pogona na 5 kontinenata u 31 zemlji.
U svrhu daljnjeg širenja svog poslovanja tražimo motivirane osobe za rad na poziciji:

Asistent u logistici i otpremi - 1 pozicija

Mjesto rada: sjedište Poslodavca

Ključne odgovornosti:
- razvoj distributivne mreže prijevoza unutar Hrvatske (odabir prijevoznika, izrada planova prijevoza i organiziranje otpreme)
- organizacija prijevoza robe u Hrvatskoj do krajnjeg kupca
- otpremanje robe
- komunikacija s kupcima
- koordinacija između odjela logistike i skladišta s ostalim odjelima tvrtke
- obrada ulaznih računa prijevoznika
- ostali poslovi logistike, otpreme i podrške kupcima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- VŠS/VSS (prednost, nije uvjet)
- iskustvo na sličnim poslovima
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredno korištenje MS Office paketa
- diskrecija, organiziranost, odgovornost i pedantnost u odnosu prema poslu
- komunikativnost, spremnost na timski rad

Nudimo vam:
- rad i profesionalni razvoj u multinacionalnoj kompaniji
- stalno stručno usavršavanje
- dinamičan posao u stimulativnom okruženju
- poticajna primanja

Ako ispunjavate zahtjeve i želite biti dio našeg tima, prijavite se BRZOM PRIJAVOM.
Natječaj je otvoren do 13. rujna 2015. godine.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro