Arhitekt (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
09.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo stručnu osobu za rad na poslovima:

- 3d modeliranja i renderiranja,
- grafičkog dizajna prezentacijskih elemenata i natječaja
- na produkciji sadržaja za digitalne medije i društvene mreže.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, student servis

Poželjna kreativna i inovativna osoba, spremna za timski i samostalni rad u dinamičnom i zahtjevnom okruženju, te s proaktivnim pristupom radu.

Potrebne vještine i uvjeti:
- napredno znanje nekog programa za 3D modeliranje i renderiranje, Adobe aplikacija (Photoshop, Illustrator), ACAD, MS OFFICE
- diploma ili završna godina arhitekture

Za prijavu je obavezno priložiti CV i portfolio sa svojim radovima (link na web stranicu ili dokument s pregledom radova).

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro