Animator / Promotor - student (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
20.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Animatori, promotori, hostese te svi vedri, nasmiješeni studenti i studentice za sudjelovanje u različitim projektima koje organiziramo u vašem gradu.
Očekujemo samo dobru volju, pozitivnu energiju, osmjeh na licu i vedru narav.
Kod nas nema nagovaranja ljudi, prodajnih rezultata niti noćnih radova.

Primamo prijave iz svih gradova u Hrvatskoj, a posebno za Zadar, Split, Dubrovnik, Sl. Brod, Varaždin, Šibenik, Pulu, Osijek...
honorarni posao / freelance, student servis, volontiranje, sezonski posao

Rad isključivo na vlastiti studentski ugovor. Poželjno znanje engleskog jezika, ali nije uvjet.

Kontakt e-mail: [email protected]
Strani jezik:
engleski