Analitičar - pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
– 1 izvršitelj
u sektoru Restrukturiranja rizika
(mjesto rada Zagreb)

Ključne odgovornosti:
• Izrada, razvoj i implementacija izvještaja za potrebe odjela, Uprave i Grupe
• Analiza i praćenje Naplatnih aktivnosti, te predlaganje plana aktivnosti za njihovo unapređenje
• Izrada specifikacija za izvještaje te projekcija naplate potraživanja stanovništva
• Priprema i analiza portfelja za vanjske suradnike
• Komunikacija s Grupom, vanjskim suradnicima i ostalim organizacijskim jedinicama
• Ad-hoc izvještavanje i analiza podataka, analiza rezultata odjela Naplate stanovništva, analiza procesa unutar odjela, segmentacija klijenata, izračun i monitoring KPI
• Obavljanje drugih poslova sukladno uputama i internim aktima po nalogu poslodavca
Vrsta posla:
stručno osposobljavanje
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Vaš profil:
• Visoka stručna sprema/ mag. (matematički, informatički, ekonomski smjer)
• Znanje engleskog jezika u govoru i pismu.
• Rad na PC-u (Windows, Excel)
• Poželjno poznavanje i razumijevanje poslovanja financijskih institucija
• Poželjno poznavanje Access-a, SQL-a, rada s bazama podataka)

Vještine:
• Izražene komunikacijske i organizacijske vještine
• Sklonost timskom radu i radu u dinamičnom okruženju,
• Proaktivnost i samostalnost u radu,
• Samostalno unaprijeđenje poslovnih aktivnosti,
• Sposobnost povezivanja, razumijevanje, zaključivanja te interpretacije rezultata

Opći uvjeti prijave:
- U obzir dolaze kandidati prijavljeni na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje
- Osobe prijavljene u evidenciju nezaposlenih najmanje 30 dana koje nemaju više od 12 mjeseci evidentiranog staža u zvanju za kojeg se obrazovala, bez obzira na ukupno evidentiran staž u mirovinskom osiguranju
- Sa odabranim kandidatima će se sklopiti Ugovor o stručnom usavršavanju u trajanju do godine dana, bez zasnivanja radnog odnosa, a u skladu sa programom poticanja zapošljavanja Hrvatskog zavoda za zapošljavanje 'Rad, staž i prijevoz' (više na: www.hzz.hr)
- Odabrani kandidati će za vrijeme trajanja stručnog usavršavanja primati propisanu mjesečnu novčanu naknadu, te će im se podmirivati troškovi prijevoza do maksimalnog propisanog iznosa, a u skladu sa programom poticanja zapošljavanja Hrvatskog zavoda za zapošljavanje 'Rad, staž i prijevoz' (više na: www.hzz.hr)

Ako imate želju za stjecanjem novih vještina i znanja te rad u motivirajućem okruženju kao pripravnik jedne od vodećih Banaka u Hrvatskoj – prijavite se na [email protected] do 10.08.2016.

Prilikom prijave obavezno navedite „Rad, staž i prijevoz – Radno mjesto za koje se prijavljujete'.

Uz prijavu (zamolbu), potrebno je priložiti:
1. Životopis
2. Sken diplome zadnjeg stupnja školovanja
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro