Analitičar (m/ž)

Mjesto rada:
Savski Marof
Rok prijave:
02.05.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PLIVIN uspjeh je njihova zasluga. Već generacijama.

Zapošljavamo

ANALITIČARA (m/ž)
(jedan izvršitelj na određeno vrijeme, mjesto rada Savski Marof)

Vaš profil
U timu Kontrole kvalitete TAPI bit ćete odgovorni za:
• organiziranje i sudjelovanje u analizama uzoraka
• sudjelovanje u razvoju, unapređenju i validaciji analitičkih metoda
• transfer analitičkih metoda unutar različitih TEVINIH lokacija
• izradu dokumentacije u području rada
• pisanje stručnih mišljenja i elaborata
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS ili minimalno 300 ECTS
- kemija, kemijska tehnologija, farmacija, biotehnologija
• odlično znanje engleskog jezika
• poznavanje MS Office alata
• poželjno radno iskustvo na kromatografskim tehnikama

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja - postanite i Vi dio PLIVINOG tima!
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov z a svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite do 2. svibnja putem:

LINKA ZA PRIJAVU

Posjetite nas na Linkedin.
Za sve dodatne informacije slobodno nam se obratite na telefon +385 (O) 1 372 4988.
Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave pristigle elektronskim putem.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno