Agent za telefonsku prodaju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.03.2012.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Aqua Natura d.o.o. je Hrvatsko-Britanska joint-venture tvrtka , osnovana kao zajednički projekt tvrtke EBAC ltd i tvrtke Aquanatura.
U Aquanaturi se bavimo distribucijom aparata za vodu najvećeg i najinovativnijeg europskog proizvođača EBAC ltd.

Naša misija je hrvatskom tržištu ponuditi najsuvremeniju tehnologiju i vrhunsku kvalitetu Ebac aparata za vodu, uz naravno izuzetnu kvalitetu usluge koju propisuju standardi Aqua Nature.

Ukoliko Vas zanima dinamičan posao u našem prodajnom timu, te se prepoznajete kao osoba koja može slijediti smjernice iz misije naše tvrtke, molimo Vas da se javite na oglas za honorarni posao:

Agent za telefonsku prodaju

- mjesto rada: Zagreb

Opis posla:
• prodaja EBAC aparata za vodu
• prodaja usluge iznajmljivanja EBAC aparata za vodu
• obrada tržišta
• komunikacija s centralom kroz obostrano izvještavanje
• rad s pravnim osobama
• mogućnost stalnog zaposlenja
Vrsta posla:
honorarni posao / freelance
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• izražene komunikacijske sposobnosti
• poduzetnost i samostalnost
• proaktivnost
• poželjno iskustvo u prodaji
• poznavanje engleskog jezika
• iskustvo rada na računalu (MS Office paket)
• prednost imaju osobe sa studenskim pravima

Ukoliko se prepoznajete u navedenom oglasu i želite pridružiti našem timu, pošaljite nam Vašu molbu i životopis do 18.03.2012. putem brze prijave.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro