Agent za IT podršku (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Primarni cilj nam je pravovremeno i kvalitetno osiguravanje preduvjeta za uspješno poslovanje svake pojedine članice naše grupacije, te u skladu s tim kontinuirano jačamo naše ključne kompetencije.

Vođeni tim ciljem, tražimo pouzdanu osobu za obavljanje poslova

Agenta za IT podršku [m/ž]
Zagreb

...koji je zadužen za primanje zahtjeva za podršku korisnicima, rješavanje jednostavnijih korisničkih upita za rad u IT sustavima, kao i prosljeđivanje kompleksnijih zahtjeva višim razinama podrške, prema potrebi.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od vas?
• Tehničku naobrazbu, poželjno preddiplomski stupanj
• Dobro poznavanje IT tehnologija
• Stručnost i profesionalni odnos prema poslu
• Pouzdanost, pravovremenost i savjesnost u radu
• Srdačnost i elokventnost u komunikaciji

Prednost imaju kandidati s praktičnim iskustvom rada u korisničkim pozivnim centrima, službama IT podrške ili servisu IT opreme.

Ako nam se želite pridružiti, molimo Vas pošaljite svoju prijavu i životopis putem linka za brzu prijavu najkasnije do 14.07.2015. godine.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro