Agent u prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- call centar
- aktivan i dinamičan radni odnos s izraženom motivacijom za učenjem i usavršavanjem
- pozicija pruža mogućnost razvoja karijere u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju
- tražimo marljive i komunikativne osobe, zainteresirane za područje telefonske prodaje. Jasno izražavanje (usmeno i pismeno), zainteresiranost za uspjeh, usmjerenost na ljude te spremnost na timski rad važne su osobine
- mogućnost napredovanja

Kako je kod nas?
U našem mladom okruženju vlada vrlo ugodna radna atmosfera te su upravo međuljudski odnosi ono čime se najviše ponosimo. Potičemo stalno učenje i razvoj kroz timski rad te nudimo mogućnost rada uz koji se može i izvanredno studirati.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Iskustvo u prodaji i radu u call centru: da ali nije obavezno (osiguravamo svu potrebnu obuku).

Znanja i vještine:
- osnove rada na računalu
- spremnost na timski rad, elokventnost, samoinicijativnost, kreativnost, ambicioznost
- izražen potencijal za komunikaciju, prezentiranje, prodaju i pregovaranje
- mogućnost stalnog zaposlenja u pozitivnom i ambicioznom timu suradnika.

Primanja:
- fiksna satnica + bonusi
- nadprosječne stimulacije
- redovita.

Ako se prepoznajete u navedenim uvjetima prijave sa životopisom, slati na sljedeću e-mail adresu: [email protected] ili Brzom prijavom.
Poznavanje rada na računalu:
osnovno