Administrator u pozivnom centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naš tim Pozivnog centra je odgovoran za naplatu potraživanja koja su nam dana u nalog, u svrhu naplate potraživanja direktnim telefonskim kontaktom s dužnicima s ciljem postizanja dogovora načina plaćanja njihovih dugovanja. Trenutno smo u potrazi za ambicioznim kandidatima koji žele poboljšati svoje administracijske sposobnosti, organizacijske vještine i koji žele napredovati u profesionalnom okruženju s naglaskom na razvoj individualnih vještina i sposobnosti.

ODGOVORNOSTI:
- Odgovornost za eksternu komunikaciju na dnevnoj razini, s naglaskom na brzo riješavanje komunikacijskih zadataka.
- Odgovornost za profesionalnu korespodenciju u pisanom obliku prema dužnicima
- Obrada svih ostalih komunikacijskih oblika prema internim standardima kvalitete.
- Obavljanje bilo kojeg zadatka u skladu sa procedurom odjela.
Posebne pogodnosti:
- Radno vrijeme: puno radno vrijeme / ponedjeljak- subota u smjenama.
- Fiksna plaća 2.700,00 kn
- Profesionalni razvoj, trening i mogućnost učenja i napredovanja unutar međunarodne tvrtke.
- Odlični uvjeti rada u timu.
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
IDEALAN KANDIDAT:
- Fleksibilnost u radu, dobre organizacijske vještine, sposobnost obavljanja više zadataka istovremeno, orijentiranost na rezultate.
- Ustrajnost, visoki nivo samokontrole, strpljenje, sposobnost brzog učenja.
- Dobre vještine rada na računalu.
- Spremnost na rad u smjenama.
- Minimalno jedna godina iskustva u naplati potraživanja.

Ako ste zainteresirani za to da postanete novi član našeg uspješnog tima, molimo Vas da nam pošaljete svoje životopis na hrvatskom jeziku na [email protected].

Molimo Vas obratite pozornost na to da će samo prikladni kandidati prilikom selekcije biti pozvani na razgovor za posao.
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina