Administrator razvoja broadband usluga (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.10.2011.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ključne odgovornosti
- razvoj novih broadband usluga
- razvoj IPTV sustava
- sudjelovanje u projektima vezano uz razvoj broadband usluga
Posebne pogodnosti:
Kako je kod nas?

U našem mladom okruženju vlada vrlo ugodna radna atmosfera, te su upravo međuljudski odnosi ono čime se najviše ponosimo.
Potičemo stalno učenje i razvoj kroz timski i projektni rad. Rad sa naprednim tehnologijama i inovativnost, prilika je koja se ne propušta!
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
ISKONski kandidat je
izrazito zainteresiran za područje IT tehnologija, znatiželjan je, motiviraju ga istraživanje i nova znanja. Ima smisao za rješavanje i analitičnost u razmišljanju, spreman na učenje novih tehnologija i usavršavanje. Samostalan je i sklon timskom radu.

Uvjeti
- poželjno VSS (tehničkog smjera)
- odlično poznavanje Linux OS-a
- poznavanje rada s mrežnom opremom
- poznavanje IT tehnologija
- aktivno znanje engleskog jezika

Kako postati Iskonovac?

Zainteresirane kandidate molimo da nam pošalju svoju prijavu i životopis mailom na adresu [email protected] najkasnije do 14.10.2011.
Prijava treba sadržavati informacije o kandidatu, njegovom formalnom i neformalnom obrazovanju, radnim iskustvima i ostalim iskustvima u IT okruženju (poslovnim i privatnim).
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno