Account Manager (Enterprise kanal) (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ako imate prodajnog iskustva u ICT segmentu, i želite napraviti sljedeći korak u razvoju svoje profesionalne karijere - pridružite nam se...

Account Manager odgovoran je za prodajne rezultate prema grupi partnera M SAN Grupe u Enterprise kanalu.

Osnovna zaduženja Account Managera obuhvaćaju:
• praćenje prilika, kreiranje rješenja u suradnji s našim partnerima i komercijalnu realizaciju u enterprise segmentu našeg portfelja (serveri, storage, mreža, softver, ...)
• kreiranje ponuda za partnere, dogovaranje i realizacija prodaje
• vođenje i reguliranje naplate potraživanja od strane partnera
• suradnja s drugim odjelima unutar M SAN Grupacije
• obavljanje svih operativnih i administrativnih aktivnosti u svom djelokrugu rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo
• Savjesnost, organiziranost i usmjerenost na ostvarenje ciljeva
• Ustrajnost i proaktivni pristup poslu
• Poznavanje ICT tehnologija i rješenja, kao i tržišta u Hrvatskoj
• Iskustvo u ICT branši
• Aktivno služenje engleskim jezikom u poslovnoj komunikaciji
• Napredno korištenje računala i poslovnih aplikacija
• Vozačku dozvolu B kategorije
• Poželjno obrazovanje tehničkog usmjerenja

Nudimo Vam priliku za daljnji razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, stimulativna primanja (ovisna o osobnim rezultatima i uspješnosti poslovanja), te mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje.
Ako ste spremni zajedno s nama graditi svoju i našu uspješnu budućnost, mi ćemo vam rado pružiti priliku i povjerenje - prijavite se na natječaj najkasnije do 12.8.2016. godine.

Prijava putem linka
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno